لوریل الکل اتوکسیله 7 مول ،سورفکتانتهای غیریونی هستند که از افزایش گاز اتیلن اکساید به الکل­های چرب خطی که 12 تا 14 اتم کربن دارند به دست می ­آیند. لوریل الکل اتوکسیله با نام LAE   و به دنبال آن براساس تعداد گاز اتیلن اکساید اضافه شده نامگذاری می­ شود. LAE2, LAE3, LAE5, LAE7 در درجه حرارت اتاق مایعاتی ویسکوز هستند و LAE9 یک جامد واکسی شکل سفیدرنگ است.

کاربرد لوریل الکل اتوکسیله 7 مول

  • از لوریل الکل اتوکسیله به عنوان ماده مرطوب کننده برای کاهش کشش سطحی مایعات و به عنوان امولسیفایر در رنگ ها و پوشش ها برای تقویت پراکندگی استفاده کنید.
  • از لوریل الکل اتوکسیله یا فتی الکل اتوکسیله به عنوان ماده کف کننده در محصولات بهداشتی مانند انواع شامپوها و ژل های حمام بسیار استفاده می شود.
  • لوریل الکل اتوکسیله یا فتی الکل اتوکسیله به عنوان یک عامل مرطوب کننده قابل اطمینان در طیف وسیعی از محصولات تمیز کننده خانگی و صنعتی از جمله شوینده ها ، مواد لباسشویی ها کاربرد دارد.
  • می توانید از لوریل الکل اتوکسیله به عنوان ماده فعال کننده سطح استفاده کنید همچنین می توان برای ساختن (سدیم لوریل اتر سولفات سدیم یا SLES) استفاده کرد.
  • از لوریل الکل اتوکسیله یا فتی الکل اتوکسیله درمنسوجات برای کاهش کشش سطحی به عنوان ماده مرطوب کننده در کاربردهای پردازش پارچه و چرم استفاده می شود.

فروش لوریل الکل اتوکسیله 7 مول

لوریل الکل اتوکسیله7 مول کوپلیمر اصفهان

لوریل الکل اتوکسیله7 مول بشکه های 200 کیلوگرمی

موجود در انبار تهران

جهت ثبت سفارش و استعلام قیمت تماس حاصل بفرمایید.

مدیریت فروش خانم امامی

02177093815-09129573799

امتیاز دهید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *